Techland potwierdza: Dying Light 2 dostanie tryb, o który prosili gracze

Dying Light 2 premiera
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dying Light 2 ma rozwijać się wiele lat po premierze. Techland wprowadził wiele nowości już teraz i właśnie ogłoszono kolejną istotną zawartość.

Potwierdzono, że DL2 wreszcie otrzyma tryb Nowej Gry+. Dodanie nowego wariantu rozgrywki zaplanowano na ten sam termin, co wydanie trzeciej dużej aktualizacji do gry. Kiedy dokładnie? Nie wiadomo – Techland wspomniał tylko, że do końca kwietnia.

Nasz zespół ciężko pracuje nad trzecią aktualizacją do DL2 Stay Human.
Będzie to jedna z największych łatek, jakie do tej pory wydaliśmy. Oprócz wielu poprawek zarówno dla trybu wieloosobowego, jak i jednoosobowego, wprowadzi także tryb Nowa Gra+, dając Wam więcej powodów do ponownego odwiedzenia Miasta.
Planujemy wydać trzecią łatkę na wszystkich platformach do końca tego miesiąca. Pełny opis aktualizacji zostanie opublikowany, gdy łatka będzie już dostępna.

– informuje Techland

Tryby NG+ to popularne dodatki do dużych gier z otwartym światem. Najczęściej pozwalają one na przeniesienie umiejętności swojej postaci i ekwipunku z zapisu z ukończoną kampanią fabularną i rozpoczęcie rozgrywki od nowa z wyższym poziomem trudności i/lub dodatkowymi modyfikatorami rozgrywki. Na razie nie wiemy jednak, jak NG+ będzie wyglądało w DL2.

O wprowadzenie Nowej Gry + do DL2 gracze prosili jeszcze przed premierą produkcji. Techland wspomniał wówczas, że rozważy wprowadzenie trybu do gry, lecz będzie trzeba na niego chwilę poczekać. Miło, że ostatecznie zdecydowano się na wysłuchanie próśb społeczności.

Jeśli nadal zastanawiacie się nad zakupem Dying Light 2, koniecznie sprawdźcie naszą recenzję. Gra jest dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Wkrótce trafi też na Nintendo Switch.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie