Dying Light wspierane nawet po premierze „dwójki”. Szykujcie się na Dieselpunk

Dying Light 2 - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Techland zapowiedział kolejną paczkę zawartości do Dying Light. Jest to o tyle zaskakujące, że niedawno wyszła druga część. Myślałoby kto, że producent zapomniał o fanów „jedynki”.

Minęło już ponad 7 lat od premiery przełomowej dla Techlandu gry. Dying Light, bo o nim mowa, wciąż jednak żyje i ma się zaskakująco dobrze. Naturalne byłoby porzucenie gry, skoro na rynku od dwóch miesięcy istnieje już druga część. Polski producent ma jednak inne plany i właśnie zapowiedział najnowszy patch, który do gry trafi już… dzisiaj.

Zdumiewające wsparcie może świadczyć o tym, że deweloperzy nie pozostawią także i fanów „dwójki” na lodzie. No, przynajmniej nie przez najbliższe lata. DL2 to w końcu kawał świetnej produkcji, która zasługuje na tyle zawartości, ile w ciągu ostatnich lat trafiło do „jedynki”. Ta dostać ma właśnie kolejne darmowe DLC.

Dying Light wiecznie żywe

Nowa zawartość to tradycyjnie już paczka zawierająca parę dodatkowych przedmiotów. Są to jednak przedmioty dość niezwykłe, bo inspirowane estetyką dieselpunkową. Sam Techland zajawia paczkę w dość intrygujący sposób.

Odkryj historyczne wyposażenie maszyn Volkan, stworzone dla światowej klasy żołnierzy, i ciesz się ich wyjątkowym wyglądem w Harranie!

– wyjaśnia Techland

Wśród nowej zawartości możemy spodziewać się zupełnie nowego stroju dla głównego bohatera i czegoś, czego w grze brakowało mi od dawna. Mowa o pile mechanicznej, która od razu kojarzy się z takim choćby Left 4 Dead. Dzięki niej możemy kroić swoich przeciwników na kawałki i to w bardzo łatwy i skuteczny sposób. Do tej pory tego rodzaju broń istniała wyłącznie dzięki moderom. W końcu i Techland postanowił dodać ją oficjalnie.

To jednak nie wszystko, bo otrzymamy również zupełnie nową skórkę naszego buggy oraz rozpruwacz. Możemy także liczyć na wytłumiony pistolet maszynowy o diabelskiej szybkości. To wszystko brzmi ciekawie, ale intryguje mnie inna kwestia – jakie inne zmiany Techland przewidział dla produkcji? W końcu zestaw dieselpunk jest tylko jedną z nowością, które otrzymamy dzięki nowej łatce.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie