Dying Light 2 z darmową zawartością, która podda próbie Wasze umiejętności

Dying Light 2 - parkour po dachach budynków
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do Dying Light 2 już niebawem trafić mają dodatkowe aktywności. Darmowa zawartość rozwinie przede wszystkim wyzwania parkourowe dostępne w grze.

Techland obiecał i słowa dotrzymuje – do gry regularnie trafia nowa zawartość.

Dying Light 2 i jeszcze więcej parkouru

Po ostatnich, ważnych, aktualizacjach, pora na więcej aktywności dodatkowych. Techland spełnia swoje obietnice wzbogacając DL2 o kolejne rzeczy, dzięki którym gracze nie powinni się nudzić. Tym razem nie padło jednak na dodatkowe wyposażenie, a na komplet zadań związanych z parkourem.

Nowe wyzwania parkourowe mają przetestować nasze umiejętności poruszania się po mieście i to na wiele różnych sposobów. Powinniśmy oczekiwać różnorodności i spodziewać się raczej wymagających wyzwań. No, a przynajmniej taką mam nadzieję. Techland na szczęście postanowił wyjawić to, co dla nas przygotowano. Poniżej znajdziecie oficjalnie opisane przez deweloperów cztery nowe zadania.

1. Suspension of Disbelief – To wyzwanie sprawdzi umiejętności Pielgrzyma w bieganiu po ścianach w samym sercu Central Loop.

2. Grakour -To wyzwanie w Old Villedor sprawdzi wszystkie podstawowe umiejętności. Byle błąd może kosztować Pielgrzyma utratę medalu.

3. Stroll on the river – Odrobina wody jeszcze nikomu nie zaszkodziła…

4.  My Whole World is a Glider – Leć Pielgrzymie… Leć wysoko nad chemikaliami i postaraj się nie spaść.

Nowa zawartość trafi do gry już jutro, to jest 17 marca. Co ciekawe, 14 marca gra wzbogacona została o inne wyzwanie – Flying Scorpion. Dzięki niemu przetestujemy bowiem nasze umiejętności poruszania się nad Central Loop.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie