Do Dying Light 2 zmierza kolejne darmowe DLC. Zobaczcie zwiastun

Dying Light 2 Stay Human - Ronin Pack Free DLC
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Techland podzielił się zwiastunem drugiego darmowego DLC do Dying Light 2. Ponownie gracze otrzymają bez wydawania dodatkowych pieniędzy zestaw składający się ze specjalnego ubioru oraz broni.

Niedawno rodzime studio udostępniło do swojej najnowszej produkcji Authority Pack, który trafiał do posiadaczy gry w 3 ratach. Teraz czas przyszło na małą powtórkę – zmienia się jednak strój, a także nowa maszynka do zabijania. Zobaczcie zwiastun, by zapoznać się lepiej z kolejnymi gratisami:

Zestaw zawierający buty, spodnie oraz wierzchnie odzienie jest już dostępny do odebrania. 23 lutego otrzymacie maskę, rękawiczki oraz naramienniki, natomiast od 25 lutego do gry wejdzie wyjątkowa maczeta.

Jako całość zestaw prezentuje się naprawdę dobrze i nie w sposób nie odczuć tutaj ewidentnych nawiązań do bezpańskich samurajów. Długa broń biała jest bardzo podobna swoim wyglądem do katany, a długa kurtka przypomina nieco klasyczne samurajskie ubranie.

Dying Light 2 Stay Human zadebiutowało 4 lutego 2022 roku. Gra jest obecnie dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz na Xbox Series X i S. Produkcja w przyszłości ukaże się także na Nintendo Switch w ramach wydania działającego przy pomocy streamingu z chmury. Data pojawienia się tej wersji nie jest znana.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie