Spora aktualizacja do Dying Light 2 dostępna już na konsolach

Dying Light 2 - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Do Dying Light 2 zawitała nowa aktualizacja 1.2. Wcześniej łatką mogli cieszyć się gracze na PC, a teraz przyszła pora na posiadaczy PlayStation i Xbox.

W końcu się doczekaliśmy!

Dying Light 2 z obszerną aktualizacją

Polski hit bieżącego roku dostał niedawno sporą aktualizację na PC. W łatce oznaczonej numerem 1.2 zawarto mnóstwo poprawek do praktycznie każdego elementu gry – począwszy od problemów technicznych i działania produkcji, przez jej systemy, na fabule kończąc.

Tym razem patch trafił także do posiadaczy konsol z rodziny PlayStation i Xbox. Przypomnę, że najważniejszą poprawką jest ta dotycząca eliminacji tzw. „deathloop”, czyli irytującego buga powodującego zgon od razu po odrodzeniu. Nie trzeba wyjaśniać, że powodowało to spore problemy związane z przechodzeniem kampanii. Teraz już problem ten nie powinien występować.

Do tego ulepszono sporo elementów gry. Dostaliśmy więc balans niektórych broni, a także drobne poprawki dotyczące m.in. zachowania przeciwników i rozgrywania ważniejszych starć. Deweloperzy obiecują, że nie napotkamy już problemów związanych z ulepszaniem naszego wyposażenia w postaci choćby linki z hakiem.

Jeżeli nie za bardzo mogliście cieszyć się tryb kooperacji – na to również przyszła pora. Stabilność i możliwość zapraszania zostały znacznie poprawione. Do tego wszystkie szczególnie zainteresowano się wersją na Xbox – dodano nowy tryb „balansu” pozwalający na cieszenie się rozgrywką w 60 FPS na XSX. Wersja na XSS dostała dodatkowe tryby jak choćby tryb wydajności pozwalający na granie w 60 FPS. Kompletną listę nowości i poprawek znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie