Dying Light 2: Bloody Ties na zwiastunie. Fani mają świetny argument, aby powrócić do gry

Dying Light 2 z pierwszym fabularnym DLC na świetnym zwiastunie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Pierwsze fabularne DLC do Dying Light 2 wygląda naprawdę świetnie. To bardzo dobry moment, aby powrócić do gry. Dostaliśmy nowy zwiastun dodatku.

Dying Light 2 to niekwestionowany hit 2022 roku. Techland przyzwyczaił już graczy, że dość mocno się o nich troszczy i zapewnia setki godzin rozgrywki. W końcu pierwsze Dying Light nie tylko doczekało się naprawdę dużego rozszerzenia, ale też mniejszych dodatków, regularnych aktualizacji, nowości oraz wydarzeń. Z „dwójką” sytuacja będzie wyglądać podobnie.

Polski hit o zombie doczeka się niebawem premiery pierwszego DLC skupionego wokół walk w koloseum. Motyw dość ciekawie zazębiający się z pomysłem na „współczesne średniowiecze”, czyli całą otoczką podstawowej gry. Tym razem jednak nie chodzi o byle dodatek polegający na walce. Wbrew pozorom bardzo mocno ma liczyć się tu także fabuła.

Twórcy niedawno zaprezentowali nowy zwiastun Bloody Ties, które debiutuje już 10 listopada 2022 roku. Widzimy na nim fabularny zarys produkcji. Jeśli mam być szczery – jestem kupiony. Twórcy najwyraźniej nie tylko zadbali o sporo zombie i ludzi do masakrowania w koloseum, ale również o potencjalnie interesujące postacie poboczne i cały dodatkowy wątek. Mam nadzieję, że na mrzonkach się nie skończy i fabuła faktycznie w jakikolwiek sposób nas zaangażuje.

Przy okazji możecie też obejrzeć nowy odcinek Dying 2 Know, w którym twórcy opisują założenia dodatku i pokrótce opowiadają o tym, co czeka graczy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie