Dying Light 2 : Bloody Ties to pierwszy duży dodatek do hitu Techlandu. Znamy pierwsze szczegóły

Dying Light 2 - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź Dying Light 2: Bloody Ties. To pierwszy duży dodatek do najnowszej produkcji studia Techland.

Potwierdzono, że rozszerzenie pozwoli graczom wkroczyć na arenę Carnage Hall, gdzie zmierzą się oni z potężnym zagrożeniem… i na tym na razie oficjalne informacje się kończą. Kolejne szczegóły zostaną udostępnione na wydarzeniu Gamescom Opening Night Live.

Jakie niebezpieczeństwa na ciebie czekają? Jak możesz je pokonać? Co otrzymasz w zamian? Jedno jest pewne… będzie brutalnie!
Ale pamiętajcie – to tylko przystawka do tego, czym naprawdę jest Carnage Hall.
Przygotujcie się na jeszcze większy przypływ adrenaliny i emocji, gdy ujawnimy więcej podczas Gamescom Opening Night Live 23 sierpnia! Do zobaczenia!

– informuje Techland

Gamescom Opening Night Live odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. W trakcie wydarzenia ujrzymy też między innymi Hogwarts Legacy oraz nową grę twórców Subnautica.

Techland ujawnił też pierwszy zwiastun Dying Light 2: Bloody Ties. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie ukaże się dodatek, ale ostatnie informacje od twórców wskazują, że powinien on ukazać się do końca września. Fani Dying Light 2 muszą więc uzbroić się w jeszcze odrobinę cierpliwości.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie