Dragon Ball Super: Super Hero z polską premierą. Film trafi do kin jeszcze tego lata

Dragon Ball Super: Super Hero trafi do polskich kin
Baza filmów Filmy Newsy Premiery/zapowiedzi

Dragon Ball Super: Super Hero, czyli najnowsza pełnometrażowa odsłona popularnego anime, trafi do polskich kin jeszcze tego lata.

Dystrybutor United International Pictures poinformował, że polscy fani kultowego Dragon Balla mogą już planować wypad do kina. Najnowszy film z uniwersum trafi u nas na wielki ekran zaledwie po dwóch miesiącach od japońskiej premiery. Film będzie można zobaczyć już 19 sierpnia 2022 roku. Jak na razie niestety nie podano, czy produkcja będzie pokazywana z oryginalną ścieżką dźwiękową i polskimi napisami, czy też w planach jest dubbing. Jak pokazuje przykład Belle, niewykluczone, że w kinach znajdą się obie opcje – oficjalnych wieści jednak nie ma.

Dragon Ball Super: Super Hero opowie o Gohanie i Szatanie Serduszko (vel Piccolo). Dotychczas z reguły głównymi bohaterami byli Goku i Vegeta, lecz w tym przypadku to świadoma decyzja. Scenarzysta filmu Akira Toriyama – a przy okazji twórca oryginalnej serii – chciał bowiem przyjrzeć się bliżej relacji innych postaci. W filmie powróci również znana fanom Armia Czerwonej Wstęgi.

Zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie