Do Cyberpunka 2077 dodano easter eggi z Dragon Balla i Attack on Titan

Cyberpunk 2077, Dragon Ball Z, Attack on Titan
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Aktualizacja 1.5 do gry Cyberpunk 2077 dodała znacznie więcej, niż zakładano. Gracze natknęli się na 5 nowych póz, które ewidentnie nawiązują do popularnych anime – Dragon Ball Z oraz Attack on Titan.

Przeglądając Reddita omawianej gry, można natrafić na poniższy post, którym zainteresowało się sporo graczy. Post autorstwa chipthehippie przedstawia 5 specjalnych ustawień sylwetki postaci, które możecie wybrać podczas trybu fotograficznego.

Chipthehippie wypisał w komentarzu pod swoim wpisem informacje na temat tego, skąd pierwotnie pochodzą powyższe pozy. Te odpowiadają „kwadracikom”, poczynając od tego w lewym górnym rogu.

  • DBZ: Recoome Ginyu Force pose,
  • DBZ: Child + Young adult Goku fighting pose
  • DBZ: Vegeta’s classic fighting pose
  • DBZ: Goku Kamehameha wave
  • Attack on Titan: Scout salute

Niektórzy mogą pomyśleć, że Kmahameha jest jednak animacją z popularnej serii bijatyk Street Fighter. Mam oczywiście na myśli Hadouken, który cechuje się bardzo podobną pozą.

W grze Cyberpunk 2077 oczywiście nie brakuje easter eggów. Zdecydowanie moim ulubionym jest ten nawiązujący do Harrego Pottera i wbieganiem w ścianę przez NPC. Więcej na jego temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie