Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Dragon Age 4. Prezentacja gry w przyszłym tygodniu

Grę Dragon Age 4 obejrzymy na The Game Awards.

Geoff Keighley przekazał na Twitterze radosną nowinę, w trakcie eventu The Game Awards zobaczymy długo oczekiwaną grę RPG. Na temat Dragon Age 4 można było znaleźć w sieci sporo plotek, niemałą ich część niebawem zweryfikujemy. Nieomal pewne jest jednak, że znów wrócimy do Thedas. Nie zabraknie także pojedynków, eksploracji i questów.

Scenariusz ma przedstawiać wydarzenia mając miejsce po opowieści z gry Dragon Age: Inkwizycja. Nie jest też wykluczone, że spotkamy znane twarze. Mało prawdopodobne jest natomiast aby BioWare zdecydowało się na predefiniowanego bohatera. Najpewniej znów przyjdzie nam stworzyć postać, odpowiadającą naszym preferencjom.

Jeśli chcecie wsiąknąć w klimat uniwersum, to odsyłamy do króciutkich opowiadań (w języku polskim), które wprowadzą was w historię. Odpowiedzialni za nie autorzy to: Sheryl Chee, Brianne Battye, John Dombrow i Mary Kirby. Miejmy tylko nadzieję, że odejście producenta wykonawczego Marka Darraha, nie odbije się na jakości pozycji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się