Do 14 sierpnia zagrasz w Battlefielda 4 za darmo, a we wrześniu duża aktualizacja!

Produkcję od EA możecie pobrać już dziś bez żadnych opłat dzięki usłudze Origin.Wystarczy, że klikniecie tutaj, a przeniesiecie się do witryny zawierającej szczegółowe informacje dotyczące zassania FPS’a. Udostępniony będzie zarówno tryb wieloosobowy jak i kampania dla pojedynczego gracza.

Z całą pewnością, jeśli jeszcze nie mieliście szansy przetestować tego głośnego shootera stawiającego na tryb multiplayer, teraz jest ku temu wspaniała sposobność. Średnia ocen na portalu Metacritic waha się w granicach 80%, co wydaje się być niezłą rekomendacją.


Electronic Arts poinformowało również, że na wrzesień planuje wydanie łatki, która znacząco usprawni kilka aspektów gry. Zapowiedziane jest:

  1. Poprawienie trybów Rush, Obliteration, Obliteration Competitive, Capture the Flag i Carrier Assault, ulepszenie poruszania się żołnierzy, które będzie odpowiadać temu, co widzieliśmy w Battlefieldzie 3;
  2. Modyfikacja w działaniu celownika optycznego w broniach o krótkim i średnim zasięgu,
    zmiany w HUD (dzięki czemu będzie bardziej czytelny), mniej skomplikowane ożywianie partnerów;
  3. Bardziej dopracowany balans broni i wehikułów;
  4. Modyfikacje w kodzie sieciowym, obejmują m.in. zmiany w czasie zadawanych obrażeń, wyeliminowanie problemów z obrażeniami zadawanymi osobie znajdującej się za osłoną, itd.

 

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet