Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Disco Elysium: The Final Cut w szczegółach. Gra będzie działać świetnie na PS5 i PS4

Twórcy Disco Elysium: The Final Cut podzielili się nowymi informacjami o rozszerzonej grze. Produkcja ma działać i wyglądać świetnie na konsolach Sony.

W momencie premiery, Disco Elysium wstrząsnęło segmentem gier RPG. Studio ZA/UM stworzyło niespotykaną i przy tym wybitnie dobrą produkcję. Gra sprzedała się w ilości ponad miliona egzemplarzy i stale utrzymuje średnią 91 punktów na portalu Metacritic.

Jakiś czas temu zapowiedziano rozszerzone wydanie The Final Cut. Do tej pory podano jedynie ogólniki i mało precyzyjne informacje na temat rozszerzenia. W wywiadzie na PushSquare pojawił się wywiad, w którym deweloperzy podzielili się nowymi szczegółami.

Co do wersji konsolowych – podano jedynie detale wersji na PS4 i PS5. Mają one działać w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Na wieści odnośnie innych portów musimy jeszcze poczekać.

The Final Cut wzbogaci się też o pełny dubbing. ZA/UM potwierdza, że odpowiada za niego cała masa aktorów, którzy rzekomo świetnie wywiązują się ze swoich ról.

Dodatkowo deweloperzy zadbali o więcej treści. W grze pojawią się cztery dodatkowe zadania poboczne. Nie wpłyną one jednak na główną historię, ale będą bardzo unikatowe. Na dokładkę zostawiono też drobne zmiany w oprawie, która wzbogaci się w sporo detali i nowe portrety bohaterów.

Disco Elysium: The Final Cut ukaże się na rynku w marcu tego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%