Dirt 5 na PC w promocji. Niska cena

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

DiRT 5 – nowy trailer prezentuje zawartość i opcje gry

PlayStation i Codemasters Software podzieliły się z fanami kolejnym trailerem z DiRT 5. Wideo jest krótkie, ale treściwe – skupia się na prezentacji contentu i funkcji w grze.

Do najważniejszych nowości w DiRT 5 należy opcja kanapowe wyzwania, w której ekran jest dzielony nawet na cztery części, by umożliwić rywalizację czterem graczom.

Trailer ujawnia też, że tytuł zaoferuje ściganie się w zróżnicowanych lokacjach w Brazylii, USA i Maroko. Otrzymamy szereg off-roadowych wydarzeń, takich jak Stampede, Land Rush, Time Trial, Ice Breaker, Path Finder, Sprint, Ultra Cross czy Transporter. Oprócz tego można liczyć na wiele klas pojazdów. Wideo pokazuje też edytor wyglądu samochodów – dostosujemy ich kolor i dodamy napisy i naklejki.

Warto też wspomnieć o innym ciekawym materiale z produkcji – w czerwcu Codemasters wyjawiło wideo prezentujące tryb kariery w DiRT 5.

Data premiery gry została wyznaczona na 9 października 2020 roku. Wyścigi trafią wówczas na PC, PS4 i Xbox One. Premiera na next-genach planowana jest na późniejszy termin.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się