Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Diablo 4 – zapowiedź w tym roku? Blizzard pracuje nad kilkoma grami Diablo!

Fani uniwersum Diablo czekają z niecierpliwością na zapowiedź Diablo 4. Tymczasem Blizzard ujawnia, że trwają prace nad kilkoma grami z Diablo w tytule, a jeszcze w tym roku doczekamy się tajemniczej jeszcze prezentacji.

Serca miłośników uniwersum Diablo mocniej zabiły, a wszystko za sprawą filmiku, na którym Brandy „Nevalistis” Camel, odpowiedzialna za kontakty ze społecznością Diablo III, mówi m.in. o przyszłości marki. Mówi zagadkowo i zdawkowo, lecz nadzieja na szybkie ogłoszenie Diablo 4 ponownie rozkwitła.

Diablo 4 bliżej niż myślimy?

Camel nie jest zbyt wylewna w swoim ogłoszeniu, lecz wiadomo, że Blizzard będzie starał się stopniowo nakręcać hype na nową zapowiedź. Póki co dowiedzieliśmy się jedynie, że deweloperzy pracują obecnie nad kilkoma grami w uniwersum Diablo, a studio może mieć coś do pokazania w tym roku. Skoro o tym wspomniano, na pewno doczekamy się prezentacji. Pytanie tylko – czy będzie to Diablo 4? Jeśli nawet nie, mocno liczymy na to, że jedną z opracowywanych gier jest właśnie nowa odsłona serii.

Blizzard może w tym roku pokazać równie dobrze jakiegoś remastera (Diablo 2 HD?) lub wersję Diablo III na Nintendo Switch. Inna opcją jest mobilna wersja Diablo.

Przypominamy, że już w czerwcu w internecie było gorąco, jeśli chodzi o oczekiwanie na Diablo 4.

Na oficjalnej stronie Blizzarda pojawiła się wówczas interesująca informacja. Twórcy poszukują osób, które zasilą zespół odpowiedzialny za nowy projekt w świecie Diablo. Co więcej, do pracy potrzebne są osoby, które potrafią tworzyć podziemia. Liczymy więc na to, że kolejny projekt marki Diablo, nie będzie poboczną produkcją, czy to karcianką, czy inną formą wykorzystania uniwersum.

Piekło staje się coraz silniejsze. Pracujemy nad nowym, niezapowiedzianym projektem Diablo. Czy jesteś wykwalifikowanym artystą podziemi? Pracuj z nami i wspólnie zbudujmy coś wyjątkowego – czytamy na stronie Blizzarda w zakładce z ofertami z pracą.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%