Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Destiny 2 za darmo na PC. Trzeba się śpieszyć!

Oferta jest ograniczona czasowo.

Bungie podało, że posiadacze PC mogą za darmo pobrać pełną wersję gry Destiny 2. Oferta jest dostępna do 18 listopada. Jeśli do tego czasu pobierzecie grę, będziecie ją mieli na zawsze w swoich zbiorach i koncie Battle.net.

To jednak nie wszystko. Za darmo od 9 do 11 listopada można testować tryb Gambit bez dodatku Porzuceni. Podoba Wam się taka promocja? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Dla przypomnienia dodamy, że niedawno Destiny 2 pojawiło się w ramach oferty PlayStation Plus. Jak widać Bungie stara się na wszystkie sposoby zwiększyć liczbę grających osób w sieci.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%