Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Destiny 2 w całości za darmo już od piątku

Świetna okazja do wpadnięcia w wir zabawy.

Bungie właśnie przedstawiło szczegóły darmowego weekendu z Destiny 2. Co tutaj dużo mówić, produkcja zostanie w całości udostępniona graczom, dzięki czemu uzyskają możliwość sprawdzenia pełnej wersji Kampanii oraz wszystkich trybów rozgrywki sieciowej. Nie zabraknie też pełnego uzbrojenia.

Darmowy weekend z Destiny 2 rozpocznie się w piątek 29 czerwca i potrwa do najbliższego poniedziałku. Będzie wiec sporo czasu na sprawdzenie najnowszego dzieła studia Bungie.

Warto też dodać, że darmowy weekend dotyczy obecnie tylko posiadaczy konsoli PlayStation 4. Nie wiadomo czy i kiedy podobna akcja będzie przeprowadzona dla pozostałych posiadaczy takich platform jak PC oraz Xbox One.

Jeśli jesteście zainteresowani darmowym weekendem, zerknijcie na poniższy zwiastun.

Oto szczegóły dodatku do Destiny 2

Bungie wspólnie z Vicarious Visions podjęło się stworzenia nowego dodatku do Destiny 2, otwierając tym samym 3. sezon pełen treści dla wszystkich graczy.

Destiny 2 Dodatek II: StrategOS jest już dostępny do pobrania w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Pecetowa wersja jest ekskluzywnie dostępna na Battle.net. Destiny 2 Dodatek II: StrategOS to drugie oficjalne rozszerzenie do Destiny 2. StrategOS wprowadza nowe wyposażenie, rozbudowany endgame, szereg aktywności, całkowicie nową opowieść skupioną wokół postaci Any Bray, a na dokładkę epicką walkę z bossem, który podda umiejętności graczy najwyższej próbie.

Dodatek poszerza uniwersum Destiny 2 i jest dedykowany weteranom i powracającym graczom, którzy chcą poznać kolejny rozdział historii. Gracze trafiają pod skute lodem, polarne czapy Marsa, aby oddać się nowym przygodom i aktywnościom. Dla tych, którzy szukają ekstremalnego wyzwania, StrategOS oferuje całkowicie nową zawartość endgame’ową w postaci Protokołu Eskalacji. W trybie tym gracze będą musieli zmierzyć się z coraz to silniejszymi falami bojowników Roju.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 73 reviews)
Excellent41%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible52%