Demo Anthem dla niektórych wcześniej. BioWare pokazuje efektowny zwiastun

Dowiedz się jak przetestować Anthem przed premierą.

Osoby, które zamówią Anthem w przedsprzedaży, jak również subskrybenci EA Access i Origin Access, uzyskają dostęp do specjalnego dema gry już od 25 stycznia 2019 roku. Wszyscy pozostali gracze będą mieli szansę sprawdzić umiejętności Javelinów i zanurzyć się w świecie Anthem w otwartym demie dostępnym od 1 lutego. Oba dema będą dostępne przez ograniczony czas na platformach PC, Xbox One i PlayStation 4.

Na pierwszych śmiałków którzy zmierzą się w niebezpieczeństwem czyhającym w nowej grze czekają również dodatkowe niespodzianki przygotowane przez developerów.

Nadszedł czas, aby przekazać Anthem w ręce graczy i pozwolić im zasmakować w tym, co ma do zaoferowania – powiedział Mike Gamble, główny producent dla Anthem. – Mamy nadzieję, że spodoba im się doświadczenie latania i walki w tym zupełnie nowym świecie, który nasz zespół tworzy od wielu lat.

Wczoraj w nocy podczas The Game Awards studio BioWare zaprezentowało także najnowszy zwiastun Anthem, który przybliża trochę fabułę gry – w tym po raz pierwszy pokazuje głównego protagonistę oraz jego wielkie plany. Zachęcamy do oglądania!

Studio też potwierdziło trwające prace nad kolejną częścią gry Dragon Age.

Gra Anthem będzie dostępna w polskiej wersji językowej z napisami na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery PC od 22 lutego 2019 roku.

Źródło: Electronic Arts

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: