Dekada z PlayStation. Stwórz własną infografikę z trofeami i nie tylko!

0 komentarzy

Świetna rzecz dla osób, które chciałyby zobaczyć swoje dziesięciolecie z PlayStation na jednej, przejrzystej infografice.

Choć nie jest to oficjalne narzędzie od Sony, wygląda naprawdę świetnie. Serwis True Achievements przedstawia narzędzie #MyDecadeOnPlayStation, które pozwoli nam podsumować minione dziesięciolecie z konsolami wspomnianego producenta. Na stworzonej (automatycznie) infografice zobaczymy takie dane jak liczba trofeów, czas spędzony przy konkretnej konsoli, a nawet wartość posiadanych gier. Fajne? To jeszcze nie koniec.

#MyDecadeOnPlayStation pokaże nam, przy jakich gatunkach gier siedzimy najchętniej, w jakich dniach zdobyliśmy najwięcej trofeów (rekordy), najszybciej i najwolniej ukończoną grę i wiele, wiele innych ciekawostek.

Zerknijcie na poniższą przykładową infografikę, a zaraz pod nią znajdziecie sposób, jak stworzyć własną.

#MyDecadeOnPlayStation

Chcecie mieć podobną infografikę odzwierciedlającą Wasze dziesięciolecie z PlayStation? Wejdź na stronę True Achievements i dokonaj rejestracji w serwisie. Jeśli to zrobisz, wbijaj na stronę #MyDecadeOnPlayStation, gdzie można wygenerować infografikę. WAŻNE – przy rejestracji należy podać swój profil PSN, z którego zaczerpnięte zostaną dane do infografiki. Dlatego trzeba w ustawieniach konta PlayStation zaznaczyć publiczny widok Trofeów (bez tego narzędzie nie zadziała). Kto wygeneruje swoją grafikę, niech pochwali się nią w komentarzach!

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się