Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Deathloop – premiera shootera przesunięta o prawie rok

Zgodnie z najnowszymi informacjami, FPS ma zadebiutować dopiero w drugim kwartale 2021. Twórcy tłumaczą przesunięcie koniecznością pracy zdalnej w dobie pandemii.

Deathloop to strzelanka FPP, o której po raz pierwszy usłyszeliśmy już podczas targów E3 w 2019. Grę tworzy studio Arkane Lyon, a dystrybucją zajmuje się Bethesda. Produkcja miała trafić do graczy w okresie świątecznym 2020 – teraz jednak poinformowano, że zadebiutuje ona o wiele później.

Z oficjalnego oświadczenia na Twitterze tytułu dowiadujemy się, że jego premiera została przesunięta na drugi kwartał 2021. Jak informują twórcy, w związku z koniecznością pracy w domu prace nad Deathloop trwają dłużej niż normalnie.

W grze trafimy na tajemniczą wyspę Blackreef, gdzie będziemy powtarzać ten sam dzień. Jedyną szansą na zmianę sytuacji ma być przerwanie pętli, co uczynimy, gromadząc niezbędne dane i zabijając osiem osób przed końcem dnia. Jednocześnie będziemy musieli kryć się przed zabójczynią Julianną, która utrudni nam zadanie, polując na głównego bohatera.

Deathloop zadebiutuje wyłącznie na PC i PS5. Dla przypomnienia publikujemy polską wersję zwiastuna z rozgrywką na konsolę Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się