Deathloop gameplay,trailer

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Deathloop – zobaczcie okładki gry na PS5

Twórcy nietuzinkowego shootera pochwalili się w mediach projektami pudełek do gry. Jest na co popatrzeć.

Na koncie Deathloop na Twitterze pojawiły się dwie wersje okładki produkcji na next-gena od Sony – dla edycji Standard i Deluxe. Trzeba przyznać, że projekty prezentują się ciekawie. Więcej o tym, co konkretnie znajdziemy w każdej z tych edycji, pisaliśmy wcześniej tutaj.

W Deathloop trafimy na tajemniczą wyspę Blackreef, gdzie naszym zadaniem będzie powtarzanie tego samego dnia. Szansą na zwycięstwo ma być przerwanie pętli, co uczynimy, gromadząc niezbędne informacje i zabijając osiem osób przed końcem dnia. Jednocześnie będziemy musieli kryć się przed zabójczynią Julianną, która utrudni nam zadanie, polując na głównego bohatera.

Produkcję tworzy studio Arkane Lyon, odpowiedzialne między innymi za Dishonored, natomiast jej dystrybucją zajmuje się Bethesda.

Deathloop – data premiery

Shooter miał trafić do graczy już w tym roku, jednak jego debiut został przełożony. Zgodnie z ostatnimi danymi, tytuł ma ukazać się 21 maja 2021, lądując na pecetach i PS5, a po roku od premiery może trafić także na Xboksa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się