Dead Island 2 na stałe w niższej cenie. Polski wydawca pozytywnie zaskakuje

Dead Island 2 na stałe w niższej cenie. Polski wydawca pozytywnie zaskakuje
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Polski oddział PLAION na stałe obniża cenę Dead Island 2 w wersji pudełkowej. Grę obecnie możecie kupić taniej, ale nie jest to chwilowa promocja!

Dead Island 2 nie wytycza nowych szlaków, ale stanowi świetny argument ku siekaniu kolejnych zastępów żywych trupów. Wyjątkowy, nieco przesadzony styl i krwawa jatka gwarantują niezłą zabawę na wiele godzin. Jeśli do tej pory unikaliście kupowania gry ze względu na cenę, to mamy dla Was dobre wieści.

Polski oddział PLAION podzielił się w serwisie Twitter nieoczekiwaną informacją. Najwyraźniej od premiery gry minęło na tyle dużo czasu, że można już ją sprzedawać w niższej cenie. Warto zaznaczyć, że nowa cena obowiązuje wersje pudełkowe produkcji nie tylko na PC, ale i na konsolach. Grę kupicie więc znacznie taniej w polskich sklepach.

Dead Island 2 da się więc obecnie kupić już od 114,99 zł w Media Expert. Mówimy o pudełkowym wydaniu na PC, ale edycje konsolowe dostępne są od 149,99 zł. Warto zaznaczyć, że w sprzedaży znajduje się edycja Pulp, czyli gra z dodatkowym pakietem broni.

Gdzie kupić Dead Island 2 po niższej cenie?

Dostawa zamówień jest darmowa w przypadku Paczkomatu InPost lub kuriera do domu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie