Days Gone – patch 1.05 mógłby poprawić oceny gry. Oczekiwane zmiany już są

Deweloperzy odpowiedzialni za Days Gone wypuścili update, który ma zlikwidować błędy techniczne, przez które tytułowi oberwało się w recenzjach gry. Patch 1.05 rozprawia się zatem z płynnością zacinaniem się tytułu czy długimi loadingami.

Kto wie, czy średnia ocen z recenzji Days Gone nie byłaby dużo wyższa, gdyby przed premierą tytuł otrzymał ulepszenia, które zaserwowano nam w aktualizacji 1.05. Już Day One Patch zajmował się co prawda odstrzeleniem wielu drobnych błędów technicznych, lecz długość wczytywania gry nadal pozostawała wiele do życzenia.

Days Gone – patch 1.05 receptą na główne bolączki gry

Update oznaczony numerem 1.05 waży niewiele (136 MB), lecz według zapewnień Bend Studios bardzo wpłynie na jakość doświadczeń z rozgrywki. Skrócono przede wszystkim loadingi, poprawiono też wydajność i stabilność, dzięki czemu tytuł nie powinien się zawieszać oraz zaszczycić nas większą płynnością. To bardzo potrzebne zmiany, ponieważ tuż przed premierą gry recenzenci narzekali na duże spadki fps-ów, nawet w okolice 20 klatek na sekundę.

Patch 1.05 do Days Gone ma również zlikwidować stuttering oraz lagi, a oprócz tego przynosi ze sobą kolejne poprawki drobnych błędów. Jeśli przetestowaliście Days Gone z nową łatka, dajcie znać, czy rzeczywiście czuć poprawę.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.