Days Gone na nowych screenach z PS4 Pro

Days Gone na nowych screenach z PS4 Pro
Newsy PS4

Sony Bend zachwyca się mocą PlayStation 4 Pro.

Nadal nie minął kurz po pokazie nowej wersji PS4, a już docierają do nas kolejne informacje i materiały związane z produkcjami na tę konsolę. Sony Bend pokazało dwa nowe screeny z gry Days Gone, które zostały uchwycone właśnie na PlayStation 4 Pro.

Dyrektor studia jest zachwycony mocą sprzętu. Oczywiście nie spodziewaliśmy się, że powie coś innego, więc do Waszej oceny pozostawiamy to, czy faktycznie screeny te powodują opad szczęki.

Produkcja nie ma jeszcze daty premiery. Wiemy jedynie, że jest tytułem na wyłączność dla PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.

Days Gone – nowość od Sony na PlayStation 4

Sony przedstawiło w trakcie E3 2016 Days Gone, to całkiem nowa gra od Sony Bend Studio, twórców takich gier jak Syphon Filter oraz Uncharted na PlayStation Vita. Produkcja wygląda bardzo obiecująco. To gra akcji z dość otwartym światem (na ile, tego jeszcze nie wiadomo), gdzie główny bohater próbuje przeżyć w świecie opanowanym przez zombie. Miejscem akcji są Stany Zjednoczone, a widok na bohatera pada z kamery umieszczonej za jego plecami.

Twórcy pokazali dwa materiały. Pierwszy z nich wprowadza do fabuły, więc widać, że w grze będzie również spory nacisk na ten element. Drugi przedstawia gameplay – gracz porusza się na motocyklu po dość rozległym terenie. Kiedy już z niego zsiada i zaczyna eksplorować opuszczone miejsca, atakuje go horda zombie. Bardzo ciekawie wygląda walka z nimi, gdzie gracz musi spowalniać nieumarłych, niszcząc szybko otoczenie. Niestety twórcy nie powiedzieli, kiedy Days Gone ukaże się na rynku.

 

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie