Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy Mortal Kombat do pobrania. Nowe fatality, 54 fighterów!

Jeśli jesteście fanami serii Mortal Kombat, podrzucamy link do pobrania darmowej i naprawdę niezłej wersji gry opracowanej przez fana.

Darmowe gry Mortal Kombat powstające w środowisku M.U.G.E.N (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D) już kilkukrotnie gościły na naszym portalu. Dzisiaj prezentujemy kolejny projekt, który już można pobierać i delektować się krwawą walką.

Programista skrywający się za pseudonimem MKA wydał zupełnie nową wersję swojego Mortal Kombat Mugen. MKP Revitalized 2 – bo tak nazywa się gra – zawiera 54 wojowników ze wszystkich klasycznych gier Mortal Kombat, w tym kilka postaci, które pojawiły się w innych grach Mortal Kombat, takich jak MK Sub-Zero Mythologies, oraz postacie ze starych gier 2D (dzięki DSO Gaming).

Wiedźmin 3 – zgarnij 2x więcej pieniędzy za każde zlecenie i misję

MKP Revitalized 2 oferuje nowe ruchy, areny, fatality oraz plansze, na których odbywają te ostatnie. Poniżej znajdziecie filmiki prezentujące walkę oraz fatality, a kto jest chętny na pobranie MKP Revitalized 2, plik znajdzie na tej stronie. Ten, który zawiera w tytule dopisek Extra Addons, nie jest konieczny do pobrania. Twórca pokazał w nim pomysły, które nie zostały wykorzystane w grze.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%