Darmowy Mortal Kombat do pobrania. Nowe fatality, 54 fighterów!

Darmowy Mortal Kombat do pobrania. Nowe fatality, 54 fighterów!
Gry za darmo Newsy PC

Jeśli jesteście fanami serii Mortal Kombat, podrzucamy link do pobrania darmowej i naprawdę niezłej wersji gry opracowanej przez fana.

Darmowe gry Mortal Kombat powstające w środowisku M.U.G.E.N (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D) już kilkukrotnie gościły na naszym portalu. Dzisiaj prezentujemy kolejny projekt, który już można pobierać i delektować się krwawą walką.

Programista skrywający się za pseudonimem MKA wydał zupełnie nową wersję swojego Mortal Kombat Mugen. MKP Revitalized 2 – bo tak nazywa się gra – zawiera 54 wojowników ze wszystkich klasycznych gier Mortal Kombat, w tym kilka postaci, które pojawiły się w innych grach Mortal Kombat, takich jak MK Sub-Zero Mythologies, oraz postacie ze starych gier 2D (dzięki DSO Gaming).

Wiedźmin 3 – zgarnij 2x więcej pieniędzy za każde zlecenie i misję

MKP Revitalized 2 oferuje nowe ruchy, areny, fatality oraz plansze, na których odbywają te ostatnie. Poniżej znajdziecie filmiki prezentujące walkę oraz fatality, a kto jest chętny na pobranie MKP Revitalized 2, plik znajdzie na tej stronie. Ten, który zawiera w tytule dopisek Extra Addons, nie jest konieczny do pobrania. Twórca pokazał w nim pomysły, które nie zostały wykorzystane w grze.


Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie