Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Cyberpunk 2077 został wyśmiany przez KFC

Opóźnienia Cyberpunk 2077 to dla wielu dość kontrowersyjny temat. Mimo to, niektóre firmy decydują się na żartowanie z przełożenia gry.

Premiera Cyberpunka 2077 wzbudza wiele kontrowersji i nic dziwnego, że gra stała się tematem wielu żartów. Liczne przełożenia daty premiery to idealny temat do tworzenia memów, a kolorytu sprawie dodaje charakterystyczny sposób przekazywania przykrych informacji przez Redów.

Jaskrawożółty ekran z wiadomością od deweloperów często pada ofiarą licznych memów i przeróbek. Tym razem jednak za żart nie są odpowiedzialni gracze, a jedna z dużych sieci restauracji.

Na Twitterze KFC Gaming pojawił się zabawny post, który nawiązuje do Cyberpunk 2077.

Poza oczywiście motywem samego obrazka, warto zwrócić uwagę na frazy, które zostały zawarte na grafice. Styl wiadomości jest podobny do tego, co publikowało do tej pory CD PROJEKT RED przy okazji przekładania daty premiery swojej gry.

Samo „oświadczenie” mówi o przełożeniu premiery „KFConsole”. Dalej pojawia się kilka żartów na temat premierowych aktualizacji, obietnic producentów i samych Redów. Nic uszczypliwego, czysta satyra.

Być może post jest reakcją na niedawne informacje o możliwym, kolejnym przesunięciu premiery Cyberpunk 2077. Polskie studio zaprzeczyło plotkom, ale branża podłapała temat i niektórzy postanowili sobie z tego pożartować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się