Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – twórcy reagują na przecieki. Prośba CD PROJEKT RED

CD PROJEKT RED zareagowali na liczne przecieki Cyberpunk 2077. Twórcy są świadomi problemu i proszą graczy o niepublikowanie materiałów z gry.

Cyberpunk nie ma łatwego życia. Pomijając liczne przełożenia daty premiery, brak informacji o dodatkach i poirytowanie zniecierpliwionych graczy, nowy tytuł od CD PROJEKT RED ma jeszcze jeden, bardzo istotny problem.

W ciągu ostatnich dni w sieci pojawiło się sporo przecieków puszczonych w eter przez osoby, które przedwcześnie zdobyły swoją kopię gry. Okazuje się, że niektórzy gracze dostali już swoje egzemplarze Cyberpunka 2077 i nie omieszkają pochwalić się materiałami z rozgrywki lub unboxingami edycji kolekcjonerskich.

O ile kolekcjonerka gry nie zdradzi raczej zbyt wielu fabularnych szczegółów, tak krótki fragment gameplay’u może skutecznie popsuć komuś zabawę. CD PROJEKT RED zareagowali na liczne przecieki i wrzucili na swoje media społecznościowe specjalne oświadczenie.

Źródło: Facebook

Tak jak wspominałem wyżej – pochwalenie się przedwczesnym posiadaniem gry jest w porządku, ale z pewnością znajdą się osoby, które zechcą popsuć innym zabawę. Po sieci już krążą ogromne spoilery i warto mieć to na uwadze podczas przeglądania wiadomości o grze.

Cyberpunk 2077 to w końcu najbardziej oczekiwana gra ostatnich lat i nic dziwnego, że wzbudza tyle emocji. W przypadku gry RPG każdy, najmniejszy spoiler może skutecznie zepsuć komuś radość z zabawy. Sprawa jest o tyle poważna, że niektórzy czekają na CP 2077 od pierwszych zapowiedzi, czyli bagatela 7 lat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się