Mieliście problemy z uruchomieniem Cyberpunka 2077 po patchu 1.5 na PS4? Sony się ich pozbyło

Cyberpunk 2077 - Johnny Silverhand - konsola PS4 i kontroler DualShock 4
PS4

Sporo graczy miało problem z płytowym wydaniem gry Cyberpunk 2077 po aktualizacji 1.5 w przypadku konsoli PS4. Wiele osób obwiniało CD Projekt RED za brak możliwości uruchomienia produkcji, a okazuje się, że usterka była po stronie PlayStation.

Tak przynajmniej można wywnioskować po tym, że problem rozwiązuje sobotnia aktualizacja PS4. Każdy posiadacz „czwórki” może ją już pobrać na swój sprzęt, więc jeśli macie wyłączone automatyczne update’y systemu, rekomenduję łatkę pobrać ręcznie.

Wiemy o problemie z płytową wersją gry Cyberpunk 2077, która nie uruchamia się na PS4 po zainstalowaniu najnowszej poprawki do gry. Planujemy wydać aktualizację systemu dla PS4 jutro, 19 lutego, aby rozwiązać ten problem. Dziękujemy za cierpliwość.

Jak wspominałem na początku, wiele osób w sieci obwiniało za niemożliwość uruchomienia gry po patchu 1.5 właśnie RED-ów. Szczerze mówiąc, będąc na miejscu tych graczy zrobiłoby mi się trochę głupio. Z drugiej strony łatwo jest pomyśleć, że jeśli coś nie działa w grze, to jest spowodowane niedopilnowaniem czegoś po stronie samych deweloperów. Koniec końców warto skupić się na jednym – usterki już nie ma, a posiadacze PS4 powinni móc z powrotem cieszyć się CP2077.

A na Waszych PS4 Cyberpunk 2077 też stwarzał problemy?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie