Cyberpunk 2077 wcześniejsze projekty postaci

Zobaczcie jak wyglądały wczesne projekty bohaterów z gry Cyberpunk 2077

0 komentarzy

Panam blondynką? Mod do gry Cyberpunk 2077 pozwala zobaczyć jak wcześniej prezentowały się postacie zamieszkałe w Night City.

Użytkownik serwisu Nexus Mods o nicku Hineytroll, wrzucił do sieci modyfikację, która umożliwia zmianę wyglądu aż 320 postaci niezależnych jakie spotkamy w trakcie przemierzania metropolii. W ten sposób możemy zobaczyć jak wyglądały wcześniej projekty takich bohaterów jak: Judy, Panam, Rogue, Lizzy Wizzy, Jackie oraz Takemura, Evelyn, Placide bądź Adama Smasher. W naszym odczuciu modele nie prezentują się nazbyt futurystycznie i dobrze, że zostały zastąpione bardziej klimatycznymi projektami. Jeśli jesteście zainteresowani modem, może pobrać go ze strony Nexus Mods (link znajdziecie tutaj).

Wczesne projekty postaci Cyberpunk 2077 Panam
Panam. Zdjęcie pochodzi z portalu Eurogamer (źródło)

Jakie inne postacie z gry Cyberpunk 2077 zmieniły swój image?

Przy tej okazji warto wspomnieć, że w trakcie produkcji tytułu Redów, zmienił się również wygląd innej kluczowej postaci – Johnnego Silverhanda. Zanim w bohatera wcielił się kanadyjski aktor Keanu Reeves, mogliśmy ujrzeć kontrowersyjnego gitarzystę zespołu Samurai, w zupełnie innym wydaniu. Zdjęcia opublikowała Artystka Lea Leonowic na portalu ArtStation. Ze szczegółami zapoznacie się pod tym adresem.

Cyberpunk 2077 wczesne projekty postaci
Smasher i Placide. Zdjęcie pochodzi z portalu Eurogamer (źródło)

Przypominamy, że pierwotne projekty postaci, to tylko jedna z informacji do jakiej dokopali się gracze. Ostatnio do internetu trafiła lista domniemanych DLC do Cyberpunka (prezentują ją poniżej):

  • Ripperdocs Expansion
  • Body Shops Expansion
  • Fashion Forward Expansion
  • Gangs of Night City
  • Body of Chrome
  • Rides of the Dark Future
  • The Relic
  • Neck Deep
  • Night City Expansion
  • Expansion Pass

Co prawda CD Projekt zdementował pogłoski jakoby lista prezentowała dodatki do ich najnowszego tytułu. Można jednak domniemać, że mamy do czynienia z aktualizacjami czy też anulowaną zawartością. Jak piszemy na łamach naszego portalu (link tutaj):

Istnieje szansa, że każda z wymienionych wyżej paczek zawartości zostanie udostępniona w formie aktualizacji, więc mówienie o nich jako o DLC mijałoby się z celem.

W dużo większym stopniu na DLC wskazują pliki odnalezione w patchu 1.2. Wyszukał je użytkownik o nicku Romulus, który bazował na możliwościach narzędzia CP77 Tools. Internauta dokopał się do interesujących informacji. W grze pojawić się ma sporej wielkości lokacja Newcomers Haven (mowa o kościele stanowiącym schronienie dla ludzi). Znajdziemy też zadania związane z uwolnieniem zakładników czy odwiedzeniem tajemniczej bazy netrunnerów. Spotkamy również Mr. Handsa, który wprowadzi nas w wątek fabularny. Być może sam Cd Projekt zechce niebawem uchylić rąbka tajemnicy na temat zapowiadanego rozszerzenia.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się