Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077. Początkowo Johnny Silverhand miał wyglądać zupełnie inaczej

0 komentarzy

Lea Leonowic przedstawiała grafiki koncepcyjne, na których widnieje Johnny Silverhand. Gitarzysta zespołu Samurai początkowo miał wyglądać zupełnie inaczej.

Wygląd bohatera uległ zmianie po podjęciu współpracy z aktorem Keanu Reevesem. Na artach nie znajdziemy zarostu protagonisty, mimo to można zauważyć wiele analogii. Mowa o tatuażach, sylwetce postaci i długich czarnych włosach.

Artystka Lea Leonowic zamieściła swoje prace koncepcyjne na portalu ArtStation (dokładny adres https://www.artstation.com/artwork/GaVKWN):

Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand Concept Art
Johnny Silverhand's tattoos Johnny Silverhand first sketches

Johnny Silverhand to jeden z najważniejszych bohaterów z którym obcować będziemy w grze Cyberpunk 2077. Ten słynny muzyk skonfliktowany był z Arasaką, chciał położyć kres korporacji i zakończyć Czwartą Wojnę Korporacyjną. Wokalista traci życie w trakcie zorganizowanego ataku terrorystycznego, by powrócić w cyfrowej formie i towarzyszyć V, w trakcie jego podróży po Night City.

Jak podoba Wam się wygląd Johnnego Silverhanda, zanim w postać wcielił się kanadyjski aktor?

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się