Evelyn Parker z Cyberpunk 2077 - gry studia CD Projekt RED

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – porównanie grafiki na przestrzeni lat. Zobacz film

Cyberpunk 2077 bardzo się zmienił od czasu pierwszych prezentacji. Zobacz filmik porównujący oprawę na przestrzeni zapowiedzi.

Już wkrótce CD PROJEKT RED pokaże nam kolejny odcinek Night City Wire. CP2077 otrzymał przez ostatnie lata wiele prezentacji i część graczy zauważyła, jak bardzo zmieniła się produkcja przez ostatnie lata.

Nie tylko poznaliśmy kolejne detale odnośnie rozgrywki, ale dodatkowo na bieżąco śledziliśmy usprawnienia pod kątem oprawy wizualnej. Ta zdecydowanie ewoluowała i choć z początku nie wyglądała spektakularnie, to teraz prezentuje się jak next-gen w najczystszej postaci.

Na kanale EdgeRunner Cold pojawił się materiał porównujący grafikę w produkcji na przestrzeni kilku lat. Różnice widać już na pierwszy rzut oka i trzeba przyznać, że jest na czym zawiesić wzrok.

Po pierwsze, największe różnice widać przy okazji oświetlenia. To jest nieco lepiej wyważone i bardziej kontrastowe. Przy okazji postawiono na trochę inną, moim zdaniem lepszą kolorystykę.

Po drugie, poprawiono ray-tracing, który teraz bardziej rzuca się w oczy. Technologia śledzenia promieni jest wciąż czymś stosunkowo nowym, ale jak widać Redzi nie potraktowali jej po macoszemu.

Poniżej możecie zobaczyć omawiany film. Widać na nim nagrania z rozgrywki z kilku różnych pokazów.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje na rynku już 19 listopada. Gra będzie dostępna na PC, PS4 i Xbox One, a także konsolach nowej generacji dzięki wstecznej kompatybilności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się