Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – zaproszenie na Night City Wire 4. Redzi pokażą pojazdy dostępne w grze

Już wkrótce otrzymamy kolejny pokaz Cyberpunk 2077. CD PROJEKT RED szykuje graczy na prezentację pojazdów dostępnych w grze.

Najgorętszy okres oczekiwań już za nami. Cyberpunk 2077 został oficjalnie ukończony i pozostało nam tylko odliczać dni do premiery. Dodatkowo czeka nas jeszcze kilka pokazów gry, w tym jeden już za tydzień.

15 października CD PROJEKT RED zaprezentuje Night City Wire 4. Kolejny odcinek z serii pokazów będzie skupiał się na dostępnych w grze pojazdach.

Co więcej, Redzi szykują też kilka ogłoszeń. Być może doczekamy się zapowiedzi pierwszych, darmowych DLC do gry, lub nawet większych dodatków, które rzekomo miały zostać ujawnione jeszcze przed premierą.

Oczywiście na tym się nie skończy. Deweloperzy z pewnością jeszcze czymś nas zaskoczą, choć możemy się jedynie domyślać, czym konkretnie. Wielu graczy liczy na prezentację wymagań sprzętowych dla gry z włączoną technologią ray-tracing. Choć znamy już zalecane wymagania systemowe, to nie są one zbyt szczegółowe.

Pozostaje nam tylko czekać i trzymać kciuki, aby prezentacja spełniła oczekiwania. Choć pojazdy nie będą tak istotną częścią gry, jak reszta mechanika, to wielu graczy jest ciekawych tego, czy model jazdy uległ poprawie. Jego pierwsze pokazy nie były wszak zbyt zachęcające i spotkały się z raczej chłodnym przyjęciem.

Transmisję Night City Wire 4 będziecie mogli zobaczyć na oficjalnym kanale Twitch CDP RED, tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się