Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – podsumowanie Night City Wire 5

Poznaliśmy sporo nowych informacji o Cyberpunk 2077. Pokaz Night City Wire 5 obfitował w ciekawostki o najnowszej grze CD PROJEKT RED.

Najnowszy pokaz Night City Wire miał być bardzo obszerny i tak też się stało. CD PROJEKT RED zaprezentowali graczom sporo nowości ze świata Cyberpunk 2077.

Jeśli macie akurat wolne pół godziny, to pełną konferencję Night City Wire 5 możecie obejrzeć w tym miejscu. Jeśli nie, to poniżej znajdziecie jej krótkie podsumowanie.

NCW5 otworzył zwiastun postaci Johnny’ego Silverhanda i rozmowa z aktorem wcielającym się w postać – Keanu Reevesem. Aktor opowiedział o pracy z CD PROJEKT RED i samej grze.

Dalszy fragment pokazu obfitował w zakulisowe materiały z powstawania muzyki do gry. Nad ścieżką dźwiękową pracują P. T. Adamczyk, Paul Leonard-Morgan i słynny Marcin Przybyłowicz.

Dodatkowo Redzi opublikowali kilka utworów, które pojawią się w grze. Całość brzmi bardzo klimatycznie i wpasowuje się idealnie w klimat Night City. Posłuchajcie sami.

Znalazło się też miejsce na krótki pokaz technologii JALI, o której pisaliśmy jakiś czas temu. Pomaga ona w dostosowaniu ruchu ust postaci do dialogów i znacznie usprawnia proces produkcji gry.

Co więcej, do gry trafi system „My Rewards”, który zagwarantuje Wam zawartość kosmetyczną w Cyberpunk 2077, jeśli posiadacie inne tytuły od CD PROJEKT RED. Więcej szczegółów o programie zostanie ujawnionych w dniu premiery CP 2077, czyli 10 grudnia.

Na koniec – prawdziwa bomba. Redzi pochwalili się świeżutkim zwiastunem rozgrywki, który składa się głównie z niepublikowanych wcześniej fragmentów rozgrywki i przerywników filmowych.

Jest w nim właściwie wszystko – od przebitki z systemem wszczepów, przez zdradzenie jednej z opcji romansowych, aż po omówienie zarysu fabuły.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się