Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – nowe, piękne zrzuty ekranu z gry

CD PROJEKT RED udostępniło nowe zrzuty ekranu z Cyberpunk 2077. Gra prezentuje się naprawdę wybornie i z pewnością będzie na co popatrzeć.

Choć oprawa wizualna nie jest najważniejszym elementem gier wideo, to zawsze miło jest popatrzeć na ładne widoczki przy okazji eksploracji świata.

Cyberpunk 2077 będzie produkcją, która porwie graczy do immersyjnego Night City – miasta kontrastów. Żywe kolory i neony przeplatają się z powszechnym brudem i szarymi dzielnicami, a nocne miasto lśni w odbiciach kałuż. To wszystko podlane ray-tracingiem.

CD PROJEKT RED stale dopieszcza swoje najnowsze dzieło i właśnie opublikowało nowe zrzuty ekranu z CP2077. Trzeba przyznać, że gra prezentuje się coraz bardziej obiecująco pod kątem wizualiów.

Warto wspomnieć, że poniższe grafiki przedstawiają grę z wyłączonym ray-tracingiem i DLSS. Nie umniejsza to jednak samej oprawie, bowiem i tak jest ona bardzo przyzwoita.

Najnowsza gra Redów przeszła sporą ewolucję względem tego, jak wyglądała na pierwszych prezentacjach. Porównanie grafiki w Cyberpunk 2077 na przestrzeni lat znajdziecie w tym miejscu. Różnice może i nie są kolosalne, ale widać je już na pierwszy rzut oka.

Gra zadebiutuje na rynku już 19 listopada. Dostępna będzie na PC, PS4 i Xbox One, a także konsolach nowej generacji w ramach wstecznej kompatybilności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się