Night City z LEGO to 40-kilogramowy kolos. Chcę taki zestaw z Cyberpunka 2077!

Cyberpunk 2077 - LEGO - Night City
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Night City to jedna z najbogatszych w architekturę metropolii z gier wideo. Nic dziwnego, że w końcu pewien śmiałek postanowił odtworzyć miasto z gry Cyberpunk 2077 z klocków LEGO.

Autorem poniższego nagrania jest joslau-art, który przy pomocy około 40 kg klocków LEGO zbudował wiele budynków i uliczek, które możecie kojarzyć z Cyberpunka. Zaznaczę na wstępie, że nie jest to kopia 1:1, a wyraźna inspiracja projektami stworzonymi przez designerów z CD Projekt RED. Znajdzie się tu kilka elementów, których nie uświadczycie w grze.

Okoliczności zbudowania tego kolosa są dość zrozumiałe. Autor lekko prześmiewczo, ale jednocześnie poważnie, napisał o tym, że nudził się z powodu panującej pandemii. Gdybym miał tyle wolnego czasu i dziesiątki tysięcy luźnych klocków LEGO, to pewnie też pobawiłbym się w małego architekta.

Co warto wspomnieć, użyto kilku „niekanonicznych” metod budowania. Jak zaznaczył autor w sekcji komentarzy na Reddicie, po pierwsze wspomógł się niestandardowymi naklejkami, a także elementami wyciętymi z akrylu. Te ostatnie widać m.in. przy azjatyckich znakach będących podwieszonych na ścianach budynków.

Moje sprawne oczy wypatrzyły, iż idealnie wpleciono tu praktycznie cały zestaw Ogrody miasta Ninjago (nr. katalogowy 71741), który przez wielu jest uważany za najlepszy set z 2021 roku. Ten możecie zauważyć w momencie zaczynającym się około 45-tej sekundy.

Gralibyście w grę LEGO osadzoną w świecie z gry Cyberpunk 2077?

Pozostając w temacie fanowskich konstrukcji, niedawno opisywałem kopie PS5 oraz Xbox Series X, które zbudowano w pełni z klocków LEGO. Jeśli wymienione prace zdobędą odpowiednio dużo głosów, zwiększy się szansa, że kiedyś trafią na sklepowe półki. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie