Cyberpunk 2077 niczym klasyczny DOOM. Bardzo ciekawa retro-modyfikacja

0 komentarzy

Jeden z moderów stworzył bardzo ciekawy reshade do Cyberpunk 2077. Sprawia on, że nowa gra Redów wygląda jak klasyczny DOOM z 1993 roku.

Modyfikacje do gier zazwyczaj kojarzą nam się zazwyczaj z dodatkową treścią, śmiesznymi ciekawostkami i rozmaitymi upiększaczami. Da się znaleźć też dużo ciekawsze, czasami nietypowe mody.

Jednym z takich projektów jest DOOM Reshade dla Cyberpunka 2077. Odmienia on grę właściwie nie do poznania tak, aby faktycznie przypominała klasyczny shooter z 1993 roku.

Oczywiście Cyberpunk wygląda wtedy o wiele gorzej, tekstury i modele stają się rozpikselowane i grafika staje się bardzo mało czytelna, ale ma to swoje plusy. Takie zmodyfikowanie CP 2077 zdecydowanie dodaje grze niesamowitego uroku i jeśli ktoś uwielbia klimaty retro i chciałby przejść kilka misji w postarzonej oprawie, to DOOM Reshade jest idealnym rozwiązaniem.

Źródło: NexusMods

Modyfikację możecie pobierać zupełnie za darmo w tym miejscu. Instalacja jest bardzo prosta. Musicie tylko przekopiować stosowne pliki do folderu z grą, a następnie aktywować modyfikację przy pomocy klawisza Page Up. Dodatkowo możecie dostosować moda wchodząc w ustawienia przyciskiem Home.

Jeśli poszukujecie ciekawych modyfikacji do Cyberpunka, to koniecznie sprawdźcie nasz artykuł na ten temat. Znajdziecie w nim parę wartych obadania modów

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się