Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 niczym klasyczny DOOM. Bardzo ciekawa retro-modyfikacja

Jeden z moderów stworzył bardzo ciekawy reshade do Cyberpunk 2077. Sprawia on, że nowa gra Redów wygląda jak klasyczny DOOM z 1993 roku.

Modyfikacje do gier zazwyczaj kojarzą nam się zazwyczaj z dodatkową treścią, śmiesznymi ciekawostkami i rozmaitymi upiększaczami. Da się znaleźć też dużo ciekawsze, czasami nietypowe mody.

Jednym z takich projektów jest DOOM Reshade dla Cyberpunka 2077. Odmienia on grę właściwie nie do poznania tak, aby faktycznie przypominała klasyczny shooter z 1993 roku.

Oczywiście Cyberpunk wygląda wtedy o wiele gorzej, tekstury i modele stają się rozpikselowane i grafika staje się bardzo mało czytelna, ale ma to swoje plusy. Takie zmodyfikowanie CP 2077 zdecydowanie dodaje grze niesamowitego uroku i jeśli ktoś uwielbia klimaty retro i chciałby przejść kilka misji w postarzonej oprawie, to DOOM Reshade jest idealnym rozwiązaniem.

Źródło: NexusMods

Modyfikację możecie pobierać zupełnie za darmo w tym miejscu. Instalacja jest bardzo prosta. Musicie tylko przekopiować stosowne pliki do folderu z grą, a następnie aktywować modyfikację przy pomocy klawisza Page Up. Dodatkowo możecie dostosować moda wchodząc w ustawienia przyciskiem Home.

Jeśli poszukujecie ciekawych modyfikacji do Cyberpunka, to koniecznie sprawdźcie nasz artykuł na ten temat. Znajdziecie w nim parę wartych obadania modów

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się