Francuska zmysłowość na Walentynki w Cyberpunk 2077. Gracze zachwyceni

Cyberpunk 2077 mod francuska bielizna
Newsy PC

Tuż przed Walentynkami możemy pobrać i zainstalować w Cyberpunk 2077 nowe zestawy francuskiej bielizny dla naszej bohaterki.

Walentynki przed nami i jeśli oprócz spotkania z ukochaną osobą zamierzacie spędzić nieco czasu również na graniu, mamy coś w klimacie „zakochanych” do Cyberpunk 2077. To kolejna modyfikacja dedykowana żeńskiej wersji V. Ostatnio przedstawialiśmy zestaw House of Vesna – Vesnace Dream Girl Lingerie, czyli ekskluzywną bieliznę w 15 kolorach, a teraz pora na francuską klasykę. Również szykowną i bardzo elegancką. Polecamy zaopatrzyć się w nowe zmysłowe stroje, instalując przy okazji przerobiony kreator postaci zawierający 21 nowych twarzy i łącznie 105 nowych opcji dostosowania.

Pamiętajcie też, że mody do Cyberpunk 2077 to również sporo nowych sportowych samochodów, choćby Toyota Supra i Dodge Challenger. Pisaliśmy też i podawaliśmy link do pobrania pliku z potężnym Cadillakiem czy kultową Mazdą Miata.

„Francja Elegancja” w Cyberpunk 2077

Nowym modem z bielizną do gry od CD Projekt RED jest French Lingerie Set. Zawiera on takie elementy jak opaska na szyję, pończochy, stanik, majtki oraz pas do pończoch. Co ważniejsze, możemy wybrać jeden z sześciu kolorów, a oprócz tego wersję transparentną lub całkowicie nieprzezroczystą.

Jeden z graczy pisze: Czekałem na premierę, odkąd widziałem kilka zapowiedzi na zrzutach ekranu. Prawdopodobnie najlepszy komplet bielizny w historii! Bardzo dziękuję! Modyfikacja pobiera się jak ciepłe bułeczki, a osoby, które po nią sięgnęły, nazywają ją „arcydziełem„. Jak wygląda francuski zestaw? Zobaczcie screeny.

Na drugiej podstronie zobaczysz francuski zestaw bielizny w CP2077.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie