Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 jest wypełniony dialogami. Zdjęcia skryptu robią wrażenie

W sieci pojawiły się interesujące zdjęcia skryptu do Cyberpunk 2077. Ujęcia sugerują, że w grze usłyszymy bardzo, ale to bardzo dużo dialogów.

O tym, że nowa gra CD PROJEKT RED będzie wypełniona zawartością wiemy właściwie od samego początku. Mamy też świadomość tego, ile miejsca na dysku zajmie gra, jednak wielu graczy jest ciekawych, jak wiele dialogów usłyszymy w trakcie rozgrywki.

Yuki Nishio, członek japońskiego działu lokalizacji CD PROJEKT RED, opublikował na Twitterze dość wymowne zdjęcia.

Przedstawiają one fragment (!!!) skryptu Cyberpunk 2077. Tysiące stron zadrukowanych dialogami – to naprawdę robi wrażenie. Widać, że tłumacze mają masę roboty, a sam Nishio zaznaczył, że to jeszcze nie koniec prac nad translacją.

Wiele osób martwiło się o to, czy CP2077 dostarczy wystarczająco „erpegowe” doświadczenie i nie postawi zbyt dużego nacisku na walkę. Cóż, jak widać Redzi przyłożyli się do dialogów i na ich brak zdecydowanie nie będziemy mogli narzekać.

Dodatkowo warto wspomnieć o tym, jak długi był skrypt w przypadku Wiedźmina 3. Przygody Geralta wymagały zapisania prawie pół miliona słów, czyli tyle, co w około czterech książkach. Nie zdziwię się, jeśli CP 2077 przebije ten imponujący wynik.

Cyberpunk 2077 ukaże się na rynku już 19 listopada. Gra będzie dostępna na PC, PS4 i Xbox One, a także na PS5 i Xbox Series w ramach wstecznej kompatybilności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się