Cyberpunk 2077 jak Borderlands. Mod wprowadza cell-shadingową grafikę

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 zyskał świetną modyfikację, która całkowicie odmienia oprawę. Night City wygląda dzięki niej jak pustkowia z serii Borderlands.

Modyfikacje do gier wideo potrafią wprowadzać masę nowości i wpływać na odczucia płynące z zabawy. Kreatywni fani gamingu przygotowują ogromne paczki modów, które wprowadzają setki nowych przedmiotów, usprawniają grafikę i poprawiają niedopracowane mechaniki.

Cyberpunk nie jest tu wyjątkiem – do gry trafiło już kilka sporych modyfikacji. Niektóre z ciekawszych propozycji znajdziecie w naszym artykule.

W sieci pojawiła się modyfikacja Borderlandfy2077. Sposób jej działania jest banalnie prosty, ale efekt robi piorunujące wrażenie. Mod autorstwa użytkownika Salmo nakłada na grę cell-shadingowy filtr, który całkowicie odmienia oprawę Night City.

W rezultacie obecne w grze lokacje, postacie i interfejs przypominają te, które możecie znać z serii Borderlands, gry XIII czy po prostu komiksów. Zobaczcie sami.

Zmiany wprowadzone przez pliki mają jednak sporą wadę. Interfejs jest dużo mniej czytelny, co może przeszkadzać niektórym graczom. Mimo wszystko sama gra prezentuje się naprawdę świetnie w cell-shadingowej oprawie.

Borderlandfy2077 możecie pobrać zupełnie za darmo w tym miejscu. Aby zainstalować modyfikację będziecie potrzebować paczki Reshade, a następnie musicie tylko wkleić odpowiedni plik do folderu z grą. Dokładną instrukcję znajdziecie w opisie moda.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się