Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – fan pokazuje, jak gra zmieniła się przez lata

Fan gry o pseudonimie SoSnake zamieścił na Twitterze zestawienie materiałów z CP 2077, ukazując, jak produkcja zmieniła się od roku 2018.

Porównanie wypatrzył w odmętach internetu główny projektant gry Paweł Sasko, który opublikował je na swoim Twitterze. Twórca zapewnił, że jego zespół cały czas pracuje nad tym, by tytuł był jeszcze lepszy.

Przy okazji warto nadmienić o innych informacjach dotyczących Cyberpunka, jakie ujrzały światło dzienne w ostatnim czasie. Podczas Night City Wire pokazano wideo, które przybliża trzy główne ścieżki rozwoju postaci; oprócz tego ujawniono futurystyczne bronie i opowiedziano o „kulisach powstawania” growego zespołu SAMURAI.

Ostatnio pisaliśmy też o podlegającym destrukcji środowisku CP 2077 – deweloperzy z CD Projekt RED zapewniają, że ich gra będzie zawierać wiele zniszczalnych obiektów, takich jak osłony czy elementy ze szkła.

Nowa produkcja RED-ów ma zadebiutować 19 listopada 2020, trafiając na PC, PS4 i Xboksa One. Jest to najprawdopodobniej ostateczny termin – wcześniej tytuł przekładano już dwukrotnie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się