Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – do gry trafi Porsche? Ciekawa zapowiedź przed Night City Wire 4

W Cyberpunk 2077 może pojawić się samochód marki Porsche. Słynny producent opublikował na swoim profilu bardzo interesującą zapowiedź.

Choć ciekawe kolaboracje między światem gier wideo a znanymi markami nie są niczym nowym, to niektóre z nich wciąż potrafią zaskakiwać.

Na jutrzejszym Night City Wire 4 mamy poznać kilka informacji na temat pojazdów dostępnych w grze. W marcu zeszłego roku CD PROJEKT RED żartobliwie zaproponowało Porsche wymianę kluczy do CP2077 na nowy samochód firmy. Co ciekawe, sprawa ruszyła się dalej.

Profil gry na Twitterze obwieścił, że wciąż poszukuje samochodu, który mogliby wykorzystywać przedstawiciele frakcji Rockerboy. O ewentualną propozycję zostało zapytane… właśnie Porsche. Tym razem Redzi otrzymali dość niejednoznaczną odpowiedź.

Powyższy obrazek zdecydowanie nie przedstawia żadnego istniejącego pojazdu. Możemy się domyślić, że jest to model samochodu z Cyberpunk 2077, który najprawdopodobniej będzie sygnowany logiem niemieckiej marki.

CD PROJEKT RED ogłosiło, że na nadchodącej prezentacji gry zobaczymy kilka ciekawych zapowiedzi. Jedną z nich może być właśnie ujawnienie współpracy z Porsche.

Kto wie, może po Night City będą jeździć pojazdy znanych w rzeczywistości producentów?

Konferencja Night City Wire 4 odbędzie się już jutro o godzinie 18:00. Możecie ją oglądać na oficjalnym kanale CD PROJEKT RED.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się