Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Cyberpunk 2077 – twórcy potwierdzają, że gra otrzyma darmowe DLC

Choć mówiono o tym już wcześniej, CD Projekt RED potwierdziło teraz, że jego najnowsza produkcja otrzyma bezpłatne dodatki.

Fan gry JohanH zapytał wczoraj na Twitterze polskich twórców, czy można liczyć na to, że CP 2077 będzie ubogacany darmowymi rozszerzeniami. Polskie studio odpowiedziało, że tak, potwierdzając wiadomość, którą ujawniło jakiś czas temu.

Już wcześniej było też zapowiadane, że nowa gra od RED-ów otrzyma płatne duże DLC – tak jak Wiedźmin 3, który doczekał się kilkunastu darmowych dodatków i dwóch dużych.

Przy okazji warto nadmienić o innych informacjach dotyczących Cyberpunka, jakie ujrzały światło dzienne ostatnimi czasy. Podczas Night City Wire pokazano wideo, które przybliża trzy główne ścieżki rozwoju postaci; oprócz tego ujawniono futurystyczne bronie i opowiedziano o „kulisach powstawania” growego zespołu SAMURAI.

W sierpniu pisaliśmy też o podlegającym destrukcji środowisku CP 2077 – deweloperzy z CD Projekt RED zapewniają, że ich gra będzie zawierać wiele zniszczalnych obiektów, takich jak osłony czy elementy ze szkła.

Nowa produkcja RED-ów ma zadebiutować 19 listopada 2020, trafiając na PC, PS4 i Xboksa One. Jest to najprawdopodobniej ostateczny termin – wcześniej tytuł przekładano już dwukrotnie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się