Limitowany karabin snajperski do Cyberpunk 2077 do odebrania za darmo

Cyberpunk 2077 do ogrania za darmo. Nie każdy skorzysta
Newsy PC PS5 Xbox Series

Gracze Cyberpunk 2077 mogą odbierać kolejną limitowaną broń za darmo. Aby to zrobić, trzeba posiadać aktywne konto z subskrypcją Amazon Prime Gaming.

Amazon w ramach Prime Gaming co i rusz rozdaje gratisy, w tym gry za darmo. Od niedawna każdy subskrybent może cieszyć się bardzo ciekawym roguelike’iem, a także szeregiem innych produkcji, w tym Falloutem. Nie można jednak zapomnieć o tym, że Prime Gaming to nie tylko gry za darmo. To także różnego rodzaju dodatki i bonusy do najpopularniejszych tytułów.

Czasami można więc odebrać paczkę zawartości do Call of Duty, kapsułę do League of Legends, skórki do Diablo IV i tak dalej. Cyberpunk 2077 również zawiera się w ofercie, dzięki czemu gracze polskiego megahitu mogą zgarnąć limitowaną broń. Kolejną jest karabin snajperski Foxhound.

Na stronie znajdziecie konkretną instrukcję przypisania produktu do konta. Warto dodać, że wystarczy aktywna subskrypcja Prime i już można cieszyć się nową spluwą. O ile tylko dysponujecie dodatkiem Widmo wolności, bo bez niego ani rusz. Oferta obowiązuje dla graczy PC, PS5 i Xbox Series X/S.

Warto regularnie powracać do oferty Prime Gaming i na bieżąco sprawdzać, czy przygotowano coś nowego. Lepiej, aby nic ciekawego nas nie ominęło.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie