Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

CD Projekt RED podpisuje umowę z kanadyjskim studiem. Pomogą przy Cyberpunk 2077

Polski deweloper ma ważna informację dotyczącą rozwoju gry Cyberpunk 2077.

CD Projekt RED informuje o rozpoczęciu strategicznej współpracy z kanadyjskim studiem deweloperskim Digital Scapes. Jej celem jest dalszy rozwój produkcji nadchodzącej gry role-playing – Cyberpunk 2077.

Polskie studio podkreśla, że Digital Scapes to ambitne studio deweloperskie specjalizujące się w tworzeniu gier z kategorii AAA multiplayer, które zostało założone przez branżowych weteranów współpracujących wcześniej z BioWare, Radical Entertainment czy Relic. Digital Scapes zajmuje się również produkcją assetów i narzędzi do tworzenia gier oraz dostarczaniem rozwiązań korzystających z obliczeń chmurowych. Członkowie zespołu brali udział w pracach nad takimi grami jak: Company of Heroes, Warhammer 40,000, Dying Light oraz Prototype.

Cyberpunk 2077 – najnowszy gameplay kontra trailer z E3 2018

Cyberpunk 2077 to najambitniejszy projekt w naszej historii. Jestem przekonany, że nowe pokłady talentu, doświadczenia i wiedzy technicznej, które wnosi zespół Digital Scapes przyniosą nam wiele korzyści. Wspólnie będziemy pracować nad tym, aby gra stała się sukcesem zarówno od strony kreatywnej, jak i technologicznej – mówi Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt.

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współpracy z CD Projekt RED. Ten niesamowicie kreatywny i doświadczony zespół tworzy przełomowe gry role-playing. Z największą przyjemnością będziemy wspierać produkcję najlepszych gier na świecie – mówi Marcin Chady, szef studia Digital Scapes.

Kanadyjskie studio partnerskie będzie ściśle współpracowało z CD PROJEKT RED przy tworzeniu i optymalizacji rozwiązań technologicznych dla gry Cyberpunk 2077.

Źródło: CD Projekt RED, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%