Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

CD Projekt podpisuje ważną umowę z Warner Bros. w sprawie gry Cyberpunk 2077

CD Projekt z przyjemnością informuje, że Warner Bros. Interactive Entertainment, lider światowego rynku elektronicznej rozrywki, będzie dystrybutorem gry RPG Cyberpunk 2077 na terenie Ameryki Północnej.

Cyberpunk 2077 to gra role-playing rozgrywająca się w tętniącym życiem i technologią otwartym świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników, groźnych netrunnerów i błyskotliwych korpohakerów. Gracze wcielają się w postać V — cyberpunka stawiającego pierwsze kroki w najniebezpieczniejszym mieście przyszłości. Opowieść V oraz rozbudowane misje poboczne zaoferują dziesiątki godzin rozgrywki pełnej skomplikowanych moralnie wyborów. Ich konsekwencje wpłyną na przyszłość V oraz bohaterów, których spotka na swojej drodze. Akcja gry Cyberpunk 2077 — zdobywczyni ponad 100 nagród podczas targów E3 2018 —  umiejscowiona jest w uniwersum klasycznego systemu fabularnego Cyberpunk 2020.

Z Warner Bros. współpracowaliśmy już w ramach projektów Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon. Obie premiery były bardzo udane, więc jestem przekonany, że nowy etap współpracy przyniesie kolejne sukcesy obu stronom – mówi Michał Nowakowski, Członek Zarządu CD PROJEKT odpowiedzialny za kształtowanie i realizację polityki sprzedażowej Spółki – Cyberpunk 2077 to nasz najambitniejszy dotychczasowy projekt. Liczę, że razem dokonamy wspaniałych rzeczy.

Cyberpunk 2077 – najnowszy gameplay kontra trailer z E3 2018

CD Projekt RED zalicza się do czołówki światowych studiów deweloperskich i z przyjemnością ponownie nawiązujemy z nim współpracę – mówi Kevin Kebodeaux, Wiceprezes Zarządu Warner Bros. Interactive Entertainment do spraw sprzedaży na rynku amerykańskim – Cyberpunk 2077 to wyjątkowy tytuł. Oczekujemy więc, że nasza współpraca z CD PROJEKT RED przyniesie znakomite rezultaty.

Warner Bros. Interactive Entertainment będzie odpowiadać za dystrybucję i promocję gry Cyberpunk 2077 na terenie Ameryki Północnej w wersjach przeznaczonych na komputery PC oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%