Nowości od Sony dla gadżeciarzy i fanów PlayStation

Trafili w Wasze gusta?

Tym razem coś dla gadżeciarzy – Sony przedstawiło figurki w stylu amiibo (filmik poniżej), lecz w porównaniu do tych od Nintendo, nie będą one spełniały specjalnych funkcji w grach. Dostaniemy po prostu mierzące 10 cm zabawki umieszczone na podstawce.

Figurki zostaną wydane w ramach TOTAKU Collection i powinniśmy spodziewać się premiery pierwszych zabawek już niedługo – 23 marca. Na początek na rynku wylądują: Kratos z God of War, Łowca z Bloodborne, Crash z Crash Bandicoot, Parappa z Parappa the Rapper, Pojazd Feisar FX350 z WipEout, Sackboy z LittleBigPlanet oraz Heihachi z bijatyki Tekken. Ceny? Będą dostępne w Polsce? Póki co, nie wiadomo.

To jednak nie koniec gadżetów od Sony. Co powiecie na buty PlayStation (filmik poniżej) ze specjalnymi poduszkami powietrznymi dla wygody palców i podświetlanymi symbolami PlayStation? Takie nietypowe obuwie powinno trafić do sklepów na całym świecie, a jest tworzone przez firmę Nike. Przy projektowaniu bucików pomaga sam gwiazdor NBA – Paul George z Oklahoma City Thunder.

W przypadku butów PlayStation data premiery nie jest znana. Cena również nie została podana.


Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.