Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Borderlands 3 potwierdzone przez Take-Two

Raport finansowy firmy odsłania nieco wieści na temat nadchodzącej trzeciej części Borderlands.

Take-Two Interactive właśnie pochwaliło się raportem finansowym za trzeci kwartał rozliczeniowy. Można w nim znaleźć informację o trwających pracach nad Borderlands 3. Gra powstaje wyłącznie na konsole najnowszej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xboksa One. Produkcja ukaże się również na PC.

Pewne jest jednocześnie, że Borderlands 3 nie zostanie wydane na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Z jednej strony to zła wiadomość dla posiadaczy tego sprzętu. Z drugiej gracze mający sprzęt najnowszej generacji, mogą liczyć na grę, która powinna być przygotowana na nieco wyższym poziomie. Przynajmniej jeśli chodzi o aspekt graficzny.

Niestety nie wiemy w tej chwili nic na temat przybliżonej daty premiery. Jeśli jednak pojawi się więcej informacji w tym temacie, to z pewnością damy znać na naszej stronie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%