BioWar już niedługo ogłosi nową markę

BioWar już niedługo ogłosi nową markę
Newsy PC PS4 XOne

Producent szykuje coś jeszcze oprócz Mass Effect: Andromeda.

EA postanowiło uchylić nieco tajemnicy od jednego ze swoich producentów – BioWare. Okazuje się, że studio pracuje nad całkiem nową marką. Czy zobaczymy ją wcześniej niż zapowiedzianego już Mass Effect: Andromeda?

Jesteśmy bardzo otwarci na fakt, że BioWare tworzy nowe IP i będziemy o tym informować w niedalekiej przyszłości. Mamy też inne zespoły pracujące nad nowymi IP. Chodzi jednak o pewien balans. Musimy być pewni, że cały czas kontynuujemy to jak dobrze wygląda Battlefield oraz FIFA, Madden czy Star Warw, ale też kontynuujemy inwestowanie w coś nowego – komentuje jeden z szefów EA Patrick Soderlund w wywiadzie dla serwisu GamesIndustry.

Ciekawe, cóż takiego przedstawi nam niebawem BioWare. Dla przypomnienia dodamy, że Mass Effect: Andromeda wstępnie zostało zaplanowane na początek 2017 roku.

Premiera Mass Effect: Andromeda jednak nie w tym roku

Wydawca nadchodzącego Mass Effect: Andromeda jeszcze kilka miesięcy temu informował, że ma zamiar wydać wymienioną grę w tym roku. Niestety teraz okazuje się, że plany są inne. EA podało, że produkcja ukaże się dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku, czyli w okresie od stycznia do marca 2017. Szkoda, bo wielu graczy liczyło na wcześniejsza premierę.

Grając ostatnio w studiu, przekonaliśmy się, że nasze starania zmierzają we właściwym kierunku. Wiemy też jednak, że potrzebujemy czasu, aby dostarczyć wam grę, która w pełni wykorzysta swój potencjał i do tego się zobowiązujemy. Dlatego też Mass Effect: Andromeda będzie miał premierę w początkach 2017 roku. Nie możemy doczekać się chwili, gdy pokażemy wam, jak daleko zabierze nas ta podróż. Do zobaczenia na konferencji EA PLAY 12 czerwca, gdzie pojawią się kolejne doniesienia – zdradza Aaryn Flynn, menedżer generalny BioWare na oficjalnej stronie internetowej firmy.

Nie pozostaje nic innego jak poczekać do czerwca. Wygląda na to, że zapowiadają nam się naprawdę gorące wakacje w oczekiwaniu na nowe hity.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia