Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Battlefield 6 – nowe nieoficjalne informacje. Rozgrywka na mapach dla ponad 128 graczy

Według najnowszych przecieków, Battlefield 6 zapewni walki na dużą skalę – studio DICE projektuje mapy dla ponad 128 osób.

Tom Henderson, który słynie z publikowania nieoficjalnych wiadomości na temat marek takich jak Call of Duty czy Battlefield, podzielił się ze społecznością Twittera nowymi wieściami dotyczącymi kolejnej odsłony tej drugiej serii. Insider uważa, że w szóstej części BF pojawią się mapy zaprojektowane z myślą o rozgrywce dla ponad 128 graczy. Jednocześnie, według Toma Hendersona, twórcy nie zrezygnują z trybu 32 na 32.

Powyższa wiadomość zdaje się niejako potwierdzać to, co EA wyjawiło w czerwcu o Battlefield 6. Wówczas padły słowa: – DICE, które jak zawsze stawia wysoką poprzeczkę dla doskonałości audiowizualnej, tworzy epickie bitwy w skali tak wielkiej i wierności tak dokładnej, jak nigdy dotąd

BF6 ma zadebiutować na PC, PS5 i Xboksie Series X. Oprócz tego wiemy o tej grze bardzo mało. Ma ona trafić na półki sklepowe w 2021, choć nie wyjawiono jeszcze konkretnej daty. Czerwcowe nieoficjalne wieści sugerują, że akcja tytułu będzie rozgrywać się w czasach współczesnych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się