Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

EA o grach nowej generacji. Battlefield 6, nowy Need for Speed i Dragon Age 4

Electronic Arts pokazuje teaser gier na PS5 i Xbox Series X. Wydawca obiecuje zupełnie nową jakość.

Podczas EA Play Live 2020 mogliśmy zobaczyć filmik z urywkami kilku gier, które zostaną wydane na konsolach nowej generacji. Wygląda na to, że tytuły te są na wczesnym stadium rozwoju, dlatego nie doczekały się jeszcze normalnej zapowiedzi.

Gry EA na PS5 i Xbox Series X (oraz PC)

Oto fragment komunikatu, jaki dostaliśmy od Elektroników: Najlepsze w swojej klasie studia EA pracują nad licznymi grami na konsole nowej generacji, tworząc nowe doświadczenia i wyjątkowe historie. Dzięki Criterion gracze w ciągu kilku sekund bezproblemowo dołączą do wyścigu. BioWare tworzy światy, w których gracze stają się bohaterami własnych historii. DICE, które jak zawsze stawiają wysoką poprzeczkę dla doskonałości audiowizualnej, tworzą epickie bitwy w skali tak wielkiej i wierności tak dokładnej, jak nigdy dotąd. Motive Montreal pracuje nad bardzo ambitną i innowacyjną nową grą, która pobudzi w graczach ich kreatywność. Wszystkie innowacje będą unikalne dla nowych generacji konsol.

Choć nie padły tutaj nazwy gier, chodzi oczywiście o Battlefield 6, nową odsłonę Need for Speed, Dragon Age 4 (plus gra od Motive, której nazwy jeszcze nie znamy).

Zerknijcie na teaser produkcji:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się