Battlefield 2042 za darmo na Steam do przetestowania

Battlefield 2042: Godzina Zero. EA oficjalnie prezentuje pierwszy sezon
Newsy PC

Battlefield 2042 “zbiera” nową bazę graczy. Tytuł trafił przecież do oferty PS Plus na marzec, a teraz jest za darmo do sprawdzenia na PC. Wystarczy zajrzeć na Steam i pobrać grę.

W tym miesiącu wielu nowych graczy ma okazję zapoznać się z BF2042. Tytuł został na początku marca udostępniony w ramach oferty PS Plus. Kto natomiast chce postrzelać na PC, może przez najbliższe dwa dni bawić się za darmo ściągając grę ze Steam.

Battlefield 2042 za darmo do sprawdzenia

W ramach akcji “Szaleństwo w środku tygodnia” na Steam, możemy testować za darmo BF2042. Żeby to zrobić, należy przejść na kartę tytułu i pobrać grę. Oto link:

Jednocześnie odpalono na Steam promocje na BF2042. Grę możemy dzięki temu kupić za niecałe 81 zł. To dobra opcja dla tych, którzy po okresie testowym zdecydują się nabyć grę na stałe.

Pamiętaj, że darmowy obecnie BF2042 nie jest na zawsze. Tytuł zniknie z Twojej biblioteki w czwartek o podanej wyżej godzinie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie